KONST / Litografier / Litografi 7538593
*
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 april 2012
kl 19:39:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 11:29:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
*
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Läs mer om Pacula Kazimierz
nr 753 8593
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Litografi, Pacula Kazimierz (f. 1952), -98, 102/290, motivets mått: 14x21
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/4 11:29:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pacula Kazimierz
Pacula Kazimierz, svensk mÃ¥lare född i Warszawa 1952.Läs mer om Pacula Kazimierz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pacula kazimierz svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54